Naším cieľom je vyrábať kvalitný drevený nábytok a doplnky.

Drevo je výnimočný materiál, ktorý dodáva interiéru pocit domova. Každý kus nábytku, ktorý vyrábame je unikátny a venuje sa mu každý náš zamestnanec. Spolupracujeme s najlepšími dizajnérmi a dodávateľmi na Slovensku. Tešíme sa na spoluprácu.

Dizajn

Produkty od Linder s.r.o. sú zárukou nie len kvality ale aj dizajnu a štýlu. Naši interiéroví dizajnéri sú pripravení pomôcť vám k vysnívanému bývaniu.

Technológie

Vďaka najmodernejším technológiám našej výrobnej haly dokážeme vyrobiť kvalitný nábytok s krátkym termínom dodania.

Kvalita

Pracujeme s najkvalitnejšími materiálmi a kontrola kvality prebieha vo všetkých fázach produkcie aby naplnila spokojnosť našich zákazníkov.

Olepovačka hrán Stefani MD

Na olepovanie hrán využívame olepovačku Stefani MD od spoločnosti SCM Group s vynikajúcou úrovňou kvality dokončovania pomocou technológie AirFusion+, ktorá umožňuje olepovanie hrán bez lepidla, čo zaisťuje, že spoj medzi hranou a panelom nie je viditeľný.

Egalizačná brúska DMC EUROSYSTEM

Egalizačná brúska DMC EUROSYSTEM od spoločnosti SCM Group zaručuje vynikajúce výsledky dokončovania vďaka širokej škále jednotiek (jednotka s priečnym brúsnym pásom, kalibračný valec, brúsny valec, super-finisher), ktoré sú dodávané s Eurosystemom a jeho dokonalej kombinácii tvrdého valca a citlivej elektronickej delenej pätky EPICS.

Pracujeme s tými najlepšími

Zaujala vás naša ponuka? Kontaktujte nás!

Kontaktné údaje